smakocie.blogspot.com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


czwartek, 2 stycznia 2014

KONKURS Kulinarne noworoczne postanowienie

Nowy rok rozpoczynam konkursem - zapraszam Was do zabawy! A jaki jest jej motyw przewodni? Jak początek nowego roku, to oczywiście noworoczne postanowienia! Wiadomo - każdy sobie naobiecuje, a potem figa z makiem ;) Tym razem wszystko będzie trzeba udokumentować na zdjęciu, więc może postanowienia nie pójdą tak łatwo w zapomnienie! Poniżej informacja o nagrodach, zadaniu konkursowym i kilka prostych zasad - proszę, przeczytajcie dokładnie :)


NAGRODY 
...są aż trzy! W dodatku możecie wybrać, o którą nagrodę chcecie walczyć! Osoby które zwyciężą otrzymają jeden z poniższych zestawów składających się z książki i kuchennego gadżetu:

A. Książka "Czekolada" + zestaw miarek kuchennych
B. Książka "Dania jednogarnkowe" + podstawka pod garnek
C. Książka "Pizza" + nóż do krojenia pizzy

W związku z tym, że nagrodę można sobie wybrać, będę grupowała zgłoszenia konkursowe właśnie pod względem wybranej nagrody i będę wybierać zwycięzce w każdej z tych grup.ZADANIE KONKURSOWE

Prześlij własnoręcznie wykonane zdjęcie potrawy, która najlepiej pokaże twoje kulinarne noworoczne postanowienie.

I może nie skupiajmy się tu wyłącznie na dietach i kaloriach... ;) Może są nowe smaki do spróbowania, jakieś nawyki do pokonania, bliscy do podzielenia się smakowitościami - tyle pysznych noworocznych postanowień do zrealizowania! Proszę przeczytajcie poniższe zasady i możemy ruszać!

REGULAMIN

1. Do konkursu możesz zgłosić się przesyłając zdjęcie na adres mailowy smakocie@gmail.com . Wiadomość mailową opatrz tytułem "Moje kulinarne noworoczne postanowienie". Warto napisać krótki opis do zdjęcia, który może, ale nie musi być uzupełnieniem sformułowania: "Moje kulinarne noworoczne postanowienie to..."

2. Na zdjęciu oprócz potrawy powinna znaleźć się kartka o treści "Noworoczne postanowienie dla Smakoci". Zdjęcia bez kartki nie wezmą udziału w konkursie. 

3. Poza zdjęciem i komentarzem napisz, którą nagrodę chcesz otrzymać: A, B lub C.

4. Na zgłoszenia konkursowe czekam do niedzieli 12.01.2014 r. do godziny 23.59. Zwycięzców postaram się ogłosić w czwartek 16.01.2014 r.

5. Przesyłając zdjęcie i opis wyrażasz zgodę na ich publikację konkursowym albumie na Facebooku oraz na blogu w poście z rozwiązaniem konkursu.

6. Jeśli lubisz już profil Smakoci i Łakołyków na Facebooku to bardzo mi miło, a jeśli nie, to możesz to teraz nadrobić :)

7. Będę oceniać pomysł i estetykę zdjęcia. Poza potrawą na zdjęciu mogą znaleźć się oczywiście elementy aranżacji, autor zdjęcia, inne osoby itp. Nie chcę ograniczać Waszej pomysłowości, chcę jednak, żeby głównym motywem był ten kulinarny, więc niech wszystko kręci się w okół jedzenia - dosłownie i w przenośni! ;)

DO DZIEŁA! Życzę dobrej zabawy i powodzenia!

Przy okazji chciałam Wam życzyć smakowitego nowego roku! :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli napiszesz coś od siebie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...