smakocie.blogspot.com
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...


niedziela, 9 września 2012

Smakocie gościem w radiu i Versatile Blogger Award

Tym razem wyjątkowo wpis bez przepisu. Powody są dwa. Po pierwsze dostałam zaproszenie do zabawy pod hasłem Versatile Blogger Award i postanowiłam w końcu wziąć w niej udział, chociaż nie do końca dostosuję się do zasad, ale o tym za chwilę... Poza tym chciałam napomknąć, że byłam gościem w radiu Szczecin.fm, gdzie mogłam powiedzieć parę słów o blogowaniu i gotowaniu. Trochę stresujące przeżycie, ale takie zaproszenie, to dla mnie przede wszystkim bardzo miłe wyróżnienie. Blog to rodzaj pamiętnika, postanowiłam więc, że warto to wydarzenie tutaj zapisać.

Fragment porannej audycji z rozmową został nagrany, więc jeśli jesteście ciekawi jak sobie poradziłam i macie ochotę odsłuchać, to zapraszam:

Teraz czas na Versatile Blogger Award! Trochę czasu minęło, nim zdecydowałam się wziąć udział ;)Dziękuję bardzo za nominacje, które przyznali mi: Agata, BryśkaDanielEilan oraz Justka2712.


Zasady:
- nominuj 15 blogów, które Twoim zdaniem zasługują na wyróżnienie
- poinformuj nominowanych blogerów o tymże fakcie
- napisz o sobie 7 faktów
- podziękuj Blogerowi, który Cię nominował u Niego na blogu
- dołącz nagrodę The Versatile Blogger Award u siebie na blogu


Teraz się wyłamię! Pominę dwa pierwsze punkty z zasad. Nie nominuję nikogo. Niechętnie wybrałabym 15 blogów, ponieważ według mnie tych wartych uwagi jest znacznie więcej (a tak swoją drogą to nie przepadam za łańcuszkami). W lewej kolumnie bloga oraz na smakociowej stronie na Facebooku jest lista blogów, które śledzę. Poza tym ciągle poznaję nowe blogi i lista właściwie powinna zostać zaktualizowana ;) Skorzystam jednak z okazji i podziękuję Wam za to, że zaglądacie, wczytujecie się, komentujecie - czy to rzadziej, czy częściej. I nie ważne czy jesteście blogerami czy nie :)

Czas na siedem faktów o mnie:
- Nie znoszę kminku, tak mam i już.
- Jestem bałaganiarą. Kuchnia po moim gotowaniu wygląda jak po przejściu tornada. Potem sprzątam a przy kolejnym gotowaniu wszystko zaczyna się od początku.
- Jeśli oglądam coś regularnie, to jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że to serial kryminalny (ostatnio: Breaking Bad, Bones, the Mentalist)
- Lubię jesień, najbardziej tę wczesną jej odsłonę. Nie zasmucają mnie wcale pochmurne czy wietrzne dni. Lubię deszcz, lubię pogodę w kratkę. Może to trochę dlatego, że jesienią mam urodziny.
- Mam słabość do ładnie i ciekawie wydanych książek kucharskich, ale dość często sobie odmawiam zakupu. Jeśli uda mi się jakąś wypatrzeć, wybrać skrupulatnie i zakupić, to jest to dla mnie powód ogromnej radochy! Poluję też czasem na przecenach ;)
- Uwielbiam czytać opowieści o Mikołajku autorstwa René Goscinny'ego, zilustrowane przez Jean-Jacques'a Sempé. Często do nich wracam i chyba nigdy mi się nie znudzą.
- Kocham czekoladę, najbardziej mleczną - jeśli mnie poczęstujecie, macie gwarancję, że nie odmówię :)
O, to juz 7! A miałam jeszcze kilka pomysłów, czym się z Wami podzielić :) 


5 komentarzy:

 1. gratuluję rozmowy w radiu ;)
  ja też lubię jesień! Czytając to, co o niej napisałaś, mogłabym się podpisać pod tym rękami i nogami. :) na dodatek lubię mój zielony, przezroczysty parasol. hahah :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki! Przezroczysty parasol - muszę sobie taki kiedyś sprawić! :D

   Usuń
 2. Świetnie wypadłaś, naprawdę :) Gratuluję udanego występu, teraz czekam, aż zobaczę Cię w telewizji :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Haha! :D Dzięki za dobre słowo! Dopiero teraz, po Twoim komentarzu, odważyłam się przesłuchać nagranie ;)

   Usuń
  2. Gratuluję:) Żałuję, że nie wiedziałam wcześniej, bym sobie posłuchała na żywo:)

   Usuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli napiszesz coś od siebie :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...